Meno:
 
Obsah:  
 
 
Eva Debnárová SECAR BRATISLAVA a.s. - 5.10.2011
 
Musím sa Vám priznať, že sme sa u Vás cítili veľmi dobre. Prvý moment nie je až taký lákavý, ale všetko ostatné to predčilo a preto Vám ďakujeme a aj tetám kuchárkam, samozrejme aj ostatným.Oddýchli sme si a mali sme toľko voľnosti aj z Vašej strany, že sme sa cítili veľmi dobre a hlavne sme si oddýchli.
Za všetkých spolupracovníkov ešte raz Ďakujem.
 
 
Kláneková - 13.8.2011
 
Srdečne ďakujem za ochotu personálu v chate. Dcérka tu prežila dva týždne v Kardiotábore a priniesla si domov veľa pekných zážitkov.
Prajem stále spokojných klientov.
 
 
Ymca letný tábor Nesvady - 10.8.2011
 
Je tam super,boli sme tam s deckami personál milí ešte aj veľa miesta na hranie pre deti.Jedlo nám strašne chutilo.Počasie nám vyšlo dobre,deti nám nechceli odísť.
Ďakujeme veľmi pekne a s pozdravom Ymca letný tábor Nesvady
 
 
ZŠ Pionierska 2, Brezno - 1.7.2011
 
Ďakujeme za fantastickú školu v prírode. To prostredie ........... úžasné!!! Toľko možností na hranie na jednom dvore!!!
Jedlo neskutočné! Personál ochotný a milý! Ešte aj počasie vyšlo. No čo si viac priať?
Deťom sa nechcelo odísť! Naozaj veľmi pekne ďakujeme za skvelý týždeň!
 
 
Roman Čief - 1.7.2011
 
Chatu Hámor sme si na školu v prírode vybrali už po druhýkrát. A opäť nás nesklamala. Fantastické prostredie, milý a ochotný ľudia, bombové jedlo (deti pojedli všetko), množstvo aktivít. Proste ideálne podmienky pre ŠvP. ĎAKUJEME ZŠ GBELCE.
 
 
Soňa Trybulová - 1.6.2011
 
Chatu Hámor som po niekoľkých rokoch opäť navštívila a prežila som tu krásne chvíle. Čarovná atmosféra, ochotný a milý personál, skvelá kuchyňa a prekrásna príroda. Nič sa nezmenilo od mojej poslednej návštevy. A možno predsa. Pred rokmi som bola na chate s rodinou. Deti mali pred chatou krásny priestor na hranie. Teraz ten priestor z časti zapĺňajú rôzne detské atrakcie, takže rodičia môžu spokojne relaxovať. Zmenil sa ako exteriér, tak aj interiér chaty - samozrejme k lepšiemu. Personál chaty ochotne poradí a pomôže pri plánovaní si voľného času a výletoch do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Na spoznávanie je toho naozaj veľa - hrad Krásna Hôrka, múzeum v kaštieli Betliar, Ochtínska aragonitová jaskyňa, lesnícky skanzen Čierny Balog, Čiernohronská železnica ... atď. Alebo si môžete ísť zajazdiť na koni, alebo okúpať sa na Teplý vrch.
A ešte môžem povedať, že teraz bola pre mňa atmosféra ešte čarovnejšia, personál ešte milší a ochotnejší, kuchyňa skvelá a príroda ... tá je vždy prekrásna. Výborne som zrelaxovala. Vďaka. Môžem všetkým pobyt len vrelo odporučiť.
 
 
p.učiteľky Tánička, Veronika, Katka, Martinka - 5.9.2010
 
V mene pani učiteliek, detičiek a pani zdravotníčky Andrejky ďakujeme celému personálu Chaty Hámor, zvlášť pani RENÁTKE, pánovi vedúcemu, boli veľmi milí, maximálne vychádzali v ústrety. Pani kuchárky skvelé, vynikajúca strava, ubytovanie slušné.
Kraj v okolí Kokavy prenádherný, s možnosťou mnohých aktivít - turistika, jazdenie na koni, návšteva salaša spojená s ochutnávkou ovčieho syra a mnohé ďalšie aktivity.Ideálne miesto pre školy v prírode,letné tábory, v zimnom období lyžiarske výcviky. Domov sme všetci odchádzali s veľmi dobrým pocitom a nezabudenuteľnými úžasnými spomienkami.ˇĎAKUJEME!, odporúčame aj iným školám.Pedagógovia a žiaci zo ZŠ s MŠ Horná Kráľová
 
 
PaedDr. Kovácsová Katarína - 26.8.2010
 
Boli sme prvýkrát v tejto oblasti.Kraj je nádherný, cítili sme sa veľmi dobre. Personál Chaty Hámor nám vo všetkom vychádzal v ústrety, boli veľmi milí a nápomocný. Strava bola výborná a pripomínala nám domácu stravu, izby pekné a vhodné, ideálne pre školské výlety. Program, ktorý nám prichystali sa nám veľmi páčil. Domov sme sa vrátili - tak pedagógovia ako aj deti - s dobrým pocitom a príjemnými spomienkami. Vrelo odporúčam pre školy v prírode a v zime na lyžiarske kurzy aj pre iné školy. Ďakujeme. Pedagógovia a žiaci ZŠ M.Borsosa s VJM - Veľké Úľany
 
 
Drahomíra Kotočová, ZŠ s MŠ VLKANOVÁ - 27.7.2010
 
Už tretí rok po sebe sme strávili týždenný letný tábor v tomto stredisku. Pani prevádzkárka, pán vedúci i celý personál je pre nás už dobre známi a ako vždy aj tento rok nás ničím nesklamal.Vizitkou výbornej spolupráce a starostlivosti je aj to, že niektoré deti boli v tomto stredisku trikrát po sebe a nezunovalo sa im to, naopak radi sa sem vrátia. ĎAKUJEME !
 
 
p.učiteľky-Katka,Zlatka,Gabika z MŠ Revúca - 29.6.2010
 
Chata Hámor sa v máji 2010 stala pre 16 detí z MŠ Sládkovičova ul.,Revúca a 3 pani učiteľky na jeden celý týždeň prechodným bydliskom.Aj keď nám počasie veľmi neprialo-ubytovanie,strava,okolie a služby,ktoré nám boli poskytované to vyvážilo.Pohodlné ubytovanie,kvalitná strava a milý personál nám maximálne spríjemnili pobyt.Prevádzkárka "teta Renata" sa nám veľmi ochotne postarala o program-besedu s výrobcom fujár,jazdu na koni a iné aktivity,ktorými nám spestrila náš pobyt.
"Teta Renata-veľmi pekne Ti ďakujeme za skvelý týždeň a pohodu,ktorú si nám vytvorila.Tety kuchárky-ďakujeme za chutnú stravu a ujovi Jankovi za tú úžasnú vatru a opekačku."
NAŠE ODPORÚČANIE:Vrelo odporúčame na organizovanie škôl v prírode či táborov a lyžiarskych výcvikov.

A my sa už nevieme dočkať budúcoročnej Školy v prírode,ktorú strávime znova v tomto príjemnom prostredí.Ešte raz ĎAAAAAKUJEME!
 
 
Mgr. Gabriela Méhesová, ZŠ sv. Uršule, B - 7.6.2010
 
Vynikajúca škola v prírode, lepšia, ako sme dúfali... ĎAKUJEME za všetko :)
 
 
Ing.Dušan Bayer, Bratislava - 16.5.2010
 
Prekrásne prostredie,výborné vybavenie,vynikajúca strava, ochota, milé a korektné správanie správanie celého personálu, to je hodnotenie, po prežití prekrásnej letnej rodinnej dovolenky na tejto chate.Tešíme sa, že tento rok tam ideme tiež.
 
 
Oľga z CVČ Dúha Hlohovec - 30.4.2010
 
V Chate Hámor v Kokave nad Rimavicou sme boli na lyžiarskom zájazde prvý krát. Nepoznali sme prostredie, ľudí, svah na lyžovanie, vlekárov, autobusárov...., išli sme do neznámeho. Jedine, čo sme vedeli bolo, že spolupráca s p. Renátkou Žitňákovou bola na vysokej úrovni, a to, čo sme sa dohodli, vždy platilo.
Taktiež prístup všetkých pracovníkov Chaty Hámor bol priam ukážkový. Dospelí aj deti cítili, že všetci sú tam pre nás. Svoju spokojnosť sme im dali najavo veľkým ďakovaním už na chate a teraz využívam túto možnosť poďakovať sa im ešte raz.
Toto miesto odporúčam aj iným skupinám, len mám obavy, aby sa nám tam v budúcnosti "pre veľký záujem" ušlo miesto .
Tešíme sa na Vás o rok.


 
 
Andrea Kovačová,Z,škola kniežaťa Pribinu Nitr - 22.3.2010
 
V mene vedúcich aj žiakov našej školy,by som sa veľmi chcela poďakovať šéfke Renátke za ústretový a kamarátsky prístup vo všetkých veciach od objednávky až po náš odchod.
Veľké poďakovanie patrí prevádzkarovi Stankovi,ktorý sa vzorne staral o vedúcich aj žiakov po celý čas našej tohtoročnej lyžovačky.
Za bezpečnú a bezproblémovú jazdu autobusom ďakujeme vodičom.
Tetám kuchárkam veľké ďakujem za skvelú stravu, z ktorej sa spamätávame dodnes, teda vedúce (pribrali sme od 1 do 4 kg).
Tete upratovačke ďakujeme za každodenné upratovanie nášho neporiadku.Ujovi údržbárovi vďaka za pomoc s technickými vecami a aj za skvelú cestu z nemocnice.
A samozrejme nesmiem zabudnúť na šéfa lyžiarskeho strediska a chlapcov vlekárov a uja skiservisáka, ktorí dbali po celý čas o našu bezpečnosť .
Chodíme sem už tretí rok po sebe,takže toto miesto
vrelo odporúčam aj ďalším lyžiarom.
VEĽKÉ ĎAKUJEME. A.K,Z.K,Ľ.K,M.Š a 36 detí zo ZŠ kn. Pribinu NITRA