O NÁS

Chata HÁMOR je situovaná v tichom horskom prostredí v blízkosti obce Kokava nad Rimavicou. Predstavuje ideálnu voľbu pri organizovaní firemných akcií, školských výletov, škôl v prírode, letných táborov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov či osláv rôzneho druhu.

Show More

Zábava aj relax

V areáli chaty je Vám k dispozícií množstvo možností pre zábavu. Môžete využiť volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, trampolíny, vonkajší bazén, detský športový kútik, hojdačky či možnosť vyskúšať si lukostreľbu. Môžete si zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky či ruské kolky. Samozrejmosťou je vonkajšie posedenie s krbom a táborové ohnisko s možnosťou opekania.

Okolie chaty je prevažne hornaté a zalesnené. Celoročne ponúka návštevníkom skvelé podmienky pre turistiku, cykloturistiku, rybolov či lyžovanie. Naša chata je vybavená požičovňou športových potrieb. V zimnom období Vám vieme zabezpečiť aj lyžiarsku výstroj. Všetko za prijateľné ceny, s privítaním vždy ochotného personálu.

 

Domácka strava
spoločenská miestnosť
Opekačky a posedenie
športové aktivity
bazén v areálI
fínska sauna
Bar s biliardom

Referencie

“Chatu Hámor sme si na školu v prírode vybrali už po druhýkrát. A opäť nás nesklamala. Fantastické prostredie, milý a ochotný ľudia, bombové jedlo (deti pojedli všetko), množstvo aktivít. ĎAKUJEME ZŠ GBELCE.

“Pani prevádzkárka i celý personál je pre nás už dobre známi a ako vždy aj tento rok nás ničím nesklamal. Vizitkou výbornej spolupráce a starostlivosti je aj to, že niektoré deti boli v tomto stredisku trikrát po sebe a nezunovalo sa im to, naopak radi sa sem vrátia."

“Je tam super,boli sme tam s deckami personál milí ešte aj veľa miesta na hranie pre deti.Jedlo nám strašne chutilo.Počasie nám vyšlo dobre,deti nám nechceli odísť.  
Ďakujeme veľmi pekne a s pozdravom Ymca letný tábor Nesvady”

Naša adresa

Chata HÁMOR

Kokava nad Rimavicou

Kontaktujte nás

TEL: +421 905 811 055

E-MAIL: zitnakova@chatahamor.sk

Pozrite si naše ubytovanie aj na

Screenshot 2020-02-18 at 13.43.46.png

Webstránka vytvorená agentúrou Young Heads s.r.o.

-